هنرو تجربه: «خروجی‌های طلایی» جدیدترین اثر الکس راس پری که اولین نمایشش را حدوداً یک سال پیش در جشنواره فیلم ساندنس پشت سر گذاشت، بالأخره جایی در جدول اکران پیدا کرده و قرار است از ماه فوریه ۲۰۱۸ به صورت محدود روی پرده سینماها برود.

به همین بهانه اولین پیش‌پرده/ تریلر «خروجی‌های طلایی» به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده است تا علاقه‌مندان بتوانند اولین بخش‌های این فیلم را تماشا کنند؛ آن هم از کارگردانی که در سینمای مستقل هم سبک و دنیای خاص خودش را دارد. جدیدترین فیلم پری یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های بازیگری آثار او را در خود جای داده است که شامل جیسن شوارتزمن، امیلی براونینگ، کلویی سِوِنی، آنالی تیپتن، مری‌لوییز پارکر و آدام هاروویتز می‌شود.

«خروجی‌های طلایی» که در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین هم روی پرده رفت، تا این‌جا با استقبال منتقدان غربی مواجه شده است و در سایت «راتن تومیتوز» هفتاد درصد نقدهای نوشته شده بر این فیلم، در مجموع آن را تحسین کرده‌اند. در سایت معتبر «متاکریتیک» هم امتیاز میانگین ۷۳ از ۱۰۰ بر اساس نظر هفت منتقد برای فیلم به دست آمده است.

داستان هم به زندگی دو خانواده در بروکلین می‌پردازد که با ورود یک دختر خارجی دستخوش تغییرهایی می‌شوند. «خروجی‌های طلایی» طبق برنامه از نهم فوریه (بیستم بهمن) در سینما به نمایش درخواهد آمد.

  • ایندی‌وایر