هنروتجربه: در بخش سودای سیمرغ جشنواره سی وششم فیلم فجر سه کارگردان با اولین فیلم‌شان شرکت می‌کنند. مهران احمدی بازیگر سینما و تلویزیون یکی از این کارگردان‌ها است که با فیلم طنز«مصادره» در جشنواره حضور دارد. او «مصادره» را یک کمدی متفاوت توصیف می‌کند.

مهران احمدی در گفت‌وگو با سینما سینما درباره «مصادره» توضیح داد:«فیلم «مصادره» یک کمدی متفاوت است. قطعا این تفاوت را مخاطبان با دیدن فیلم حس خواهند کرد. فیلم ما به جنبه‌های متفاوتی از طنز پرداخته است که تفاوت زیادی با فیلم‌های کمدی که اکنون در سینما ساخته می شوند، دارد. منظور من این نیست که فیلم ما نسبت به فیلم‌های کمدی دیگر بهتر یا بدتر است بلکه اعتقاد دارم تفاوت ما در این فیلم در قصه و ساخت آن است. سعی کردیم استاندارهای لازم را رعایت کنیم. به مخاطب احترام گذاشتیم. امیدوارم فیلم ما را دوست داشته باشند و از آن لذت ببرند.»

مهران احمدی درباره کسب جایزه در جشنواره فجر گفت: «جایزه خیلی مطلوب است. همه ما مایل هستیم مورد تشویق قرار بگیریم  و جوایز را کسب کنیم. با جرات می‌گویم اگر مخاطب ما با دیدن این فیلم لذت ببرد برای من و عوامل فیلم کافی است. اما معتقدم کمدی ساختن بسیار سخت است و قطعا یکی از ژانرهای بسیار دشوار سینما است. البته اگر در مسیر درست فیلم‌سازی حرکت کنیم کار بسیار دشوارتر هم خواهد شد.»