هنر و تجربه: مستند آندی تایمونر با عنوان «ما در ملأ عام زندگی می‌کنیم» که در سال ۲۰۰۹ جایزه بزرگ هیأت داوران جشنواره فیلم ساندنس را برنده شد، منبع اقتباس فیلم بلندی است که بن استیلر آن را کارگردانی می‌کند.

در این فیلم جونا هیل قرار است نقش جاش هریس را بازی کند؛ میلیونری که ۱۵۰ مهمان هتلی در منهتن را در بحبوحه وحشت از «مسأله سال ۲۰۰۰»/ Y2K زیر نظر گرفت و تجربه‌ تازه‌ای را ثبت کرد. کمپانی بولد فیلمز سرمایه‌گذاری پروژه را بر عهده دارد و تایمونر با همراهی کمپانی استیلر با عنوان رد آور فیلمز تهیه‌کنندگی آن را انجام خواهد داد. تایمونر خبر این پروژه را در جریان گفت‌وگوی روز گذشته‌اش در حاشیه جشنواره ساندنس و بخش «زندگی بعد از حضور در ساندنس: ادامه فعالیت‌ها و  حرفه‌ای شدن در دنیای فیلم‌سازی مستقل» اعلام کرد.

نیکی واینستاک مدیرعامل رد آور فیلمز به ایندی‌وایر گفت:« فیلم‌نامه‌ «زندگی در ملأ عام» توسط فیلم‌نامه‌نویس سابق «مَد مِن» برت جانسن نوشته خواهد شد. بن استیلر این مستند را تماشا کرده و در موردش با جونا هیل صحبت کرده است. هر دو حسابی درگیر این فیلم شده‌اند. آن‌ها دیدن مستند را به من پیشنهاد کردند و همگی تصمیم به کلید زدن این پروژه گرفتیم.»

  • ایندی‌وایر