هنروتجربه: «گور» با توجه به وضعیت بازیگر اصلی‌اش کوین اسپیسی که در ماه‌های پایانی سال گذشته میلادی با موجی از اتهام‌ها روبه‌رو شد، هرگز وارد مرحله تولید نخواهد شد؛ همان طور که اسپیسی از سر صحنه «خانه پوشالی» هم اخراج شد.

بر این اساس پروژه فیلم زندگی‌نامه‌ای گور ویدال که قرار بود نتفلیکس آن را تهیه کند، لغو شد. همین اتفاق برای دومین برنامه ویژه استنداپ لوییز سی.کی. هم روی داد تا به گزارش بلوم‌برگ لغو این دو پروژه روی هم ۳۹ میلیون دلار ضرر برای کمپانی پخش مجازی نتفلیکس به همراه داشته باشد.

بازی کوین اسپیسی (که دو بار جایزه اسکار را برنده شده است) در فیلم جدید ریدلی اسکات با نام «همه پول‌های دنیا» هم باعث شد که صحنه‌های حضورش دوباره فیلم‌برداری شوند و کریستوفر پلامر جایگزین او شد که ده میلیون دلار هزینه برای فیلم در پی داشت. از سوی دیگر هم کمپانی «اف‌اکس» قرارداد همکاری‌اش با سی.کی. را پس از تجربه‌هایی مانند «لویی» و «چیزهای بهتر» به پایان رساند.

البته فصل پایانی «خانه پوشالی» بدون حضور اسپیسی تولید خواهد شد اما باید منتظر ماند و دید که نویسندگان چه‌طور شخصیت او را از داستان خارج خواهند کرد.

  • ایندی‌وایر