هنروتجربه: استیون اسپیلبرگ سال شلوغی را پشت سر گذاشت و با فیلم «پست» (با بازی تام هنکس و مریل استریپ در نقش‌های اصلی) به فصل جوایز راه پیدا کرد و به‌تازگی هم بلاک‌باستر «بازیکن شماره یک آماده باش» را به پایان رسانده است.

اسپیلبرگ که همه می‌دانند اهل پا روی پا انداختن و اتلاف وقت نیست، در حال بررسی پروژه‌های سینمایی بعدی‌اش است که بازسازی موزیکال «داستان وست ساید» یا «ایندیانا جونز ۵» خواهد بود. هفته پیش شنیده شد که انتخاب بازیگران فیلم موزیکال نام‌برده آغاز شده است اما جالب است بدانید که با وجود این موضوع، اسپیلبرگ ابتدا می‌خواهد «ایندیانا جونز ۵» را جلوی دوربین ببرد.

به گزارش هالیوود ریپورتر تولید طبق برنامه از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز می‌شود تا فیلم به تاریخ اکرانش در دهم ژوییه ۲۰۲۰ برسد. البته با این برنامه‌ریزی انتظار می‌رود که اسپیلبرگ در میان کارهایش زمان کافی برای انجام پروژه‌های «ناگهانی» مثل «پست» را کنار گذاشته است و هر آن ممکن است خبر تولید فیلمی تازه توسط این کارگردان مطرح به گوش برسد. اما فعلاً اسپیلبرگ سال ۲۰۱۸ را به تبلیغات «بازیکن شماره یک آماده باش»، شکار بازیگران برای «داستان وست ساید» و کسب آمادگی برای فیلم‌برداری «ایندیانا جونز ۵» می‌گذراند.

  • پلی‌لیست