هنروتجربه: این طور به نظر می‌رسد که کارهای استیون سودربرگ دوباره روی غلتک افتاده است و او با انرژی کامل و انگیزه‌های کافی برگشته است چون این روزها هر طرف را که نگاه می‌کنید، چه در سینما و چه در تلویزیون، سودربرگ را با پروژه تازه‌ای می‌بینید!

استیون سودربرگ که ماه اوت ۲۰۱۷ پس از چند سال دوری از سینما با «لوگن خوش‌شانس» به سینماها بازگشت، پس از آن وسترن «بی‌خدا» را برای نتفلیکس، کمدی بلوغی «رِد اوکس» را برای آمازون و درام «تجربه معشوقه» را برای استارز تهیه‌کنندگی کرد. علاوه بر این‌ها، مجموعه تلویزیونی متفاوت «موزاییک» را برای اچ‌بی‌او ساخت که یک سریال تعاملی است اما نسخه خطی آن هم در حال پخش است.

در این میان، روز گذشته اولین پیش پرده/ تریلر فیلم جدید سودربرگ با نام «بی‌عقل»/ Unsane عرضه شد که ایده غافلگیرکننده خودش را دارد و همان پروژه‌ای است که گفته شد به طور کامل با آی‌فون فیلم‌برداری می‌شود. هنوز اطلاعات زیادی درباره فیلم منتشر نشده اما خلاصه داستان کوتاه آن از این قرار است: «زن جوانی به نام فوی که به یک مؤسسه درمان بیماران روانی برده شده است، باید با بزرگ‌ترین ترس خود روبه‌رو شود. اما آیا اتفاق‌هایی که برای او روی می‌دهند واقعی هستند یا محصولی از وهم و خیال خودش؟»

«بی‌عقل» ۲۳ مارس (۳ فروردین) اکران خواهد شد اما پیش از آن اولین نمایش جهانی‌اش را در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین تجربه می‌کند.

  • پلی‌لیست