هنر و تجربه: تیلر شریدن چه زمانی که فیلم‌نامه‌های «سیکاریو» یا «اگر سنگ از آسمان ببارد» را نوشته و چه وقتی که اولین تجربه کارگردانی‌اش با عنوان «ویند ریور» را جلوی دوربین برده است، کارنامه‌ای در حال شکوفایی را به بررسی ماهیت حقیقی مردانگی اختصاص داده است.

در این راستا «یلوستون» اولین مجموعه تلویزیونی شریدن خواهد بود که آن را برای «پارامونت نِت‌وُرک» خواهد ساخت و در آن هم می‌کوشد درباره خوب یا بد بودن مردان به نتیجه برسد. پس اصلاً دور از انتظار نیست که اولین پیش‌پرده/ تریلر فیلم با این جمله از شخصیت گیل برمینگهام به پایان می‌رسد که می‌گوید: «همه مردان بدند. اما بعضی از ما به‌شدت می‌کوشیم تا خوب باشیم.»

کوین کاستنر در مجموعه ده‌قسمتی «یلوستون» نقش جان داتن را بازی می‌کند؛ بزرگ خاندان مانتَا که مزرعه‌دارانی دام‌دار هستند که می‌کوشند کسب‌وکارشان را در طول رکود شدید اقتصادی سرپا نگه دارند. در این میان نیروهای بیرونی هم به قلمرو داتن تجاوز می‌کنند و این طور به نظر می‌رسد که عواقب خاصی در انتظار آدم‌های این جهان داستانی است.

علاوه بر کاستنر، وس بنتلی، کلی رایلی و لوک گرایمس بازیگران دیگر اعضای خانواده داتن هستند. «یلوستون» برای اولین بار در ماه ژوئن (خرداد/ تیر) از «پارامونت نت‌ورک» پخش خواهد شد.

  • ایندی‌وایر