هنروتجربه: حسن آخوندپور که این روزها مستند«نسیان» را در گروه هنروتجربه در حال اکران دارد،فیلم سینمایی «خط قرمز خانم‌ها» را کارگردانی می‌کند.

ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر با اعلام این خبر درباره آن توضیح داد:« به تازگی درخواست پروانه ساخت فیلم سینمایی «خط قرمز خانم‌ها» به کارگردانی حسن آخوندپور را داده‌ایم که فیلم‌نامه این اثر را خودم نوشته‌ام. اگر موفق به دریافت این مجوز شویم در نیمه اول سال آینده شروع به ساخت آن می‌کنیم. این فیلم قصه‌ای اجتماعی دارد و روایت‌گر حساسیت‌های خانم‌ها درباره برخی مسایل است و زندگی یک زن و حساسیت‌های او را در مقابل همسرش در این اثر می‌بینیم. بخشی از «خط قرمز خانم‌ها» در تهران و بخشی دیگر در شمال کشور فیلم‌برداری می‌شود.»

او در پایان با اشاره به همکاری با حسن آخوندپور که یک کارگردان فیلم اولی است، عنوان کرد:«او را از سال‌ها پیش می‌شناسم و می‌دانم که پیش از این آثار تلویزیونی موفقی داشته است از سوی دیگر یکی از ساخته‌های او با نام «فرشته» در سال ۹۲ در ۹ رشته در جشنواره فیلم «یاس» نامزد شده بود و مجموع این عوامل باعث شد در «خط قرمز خانم‌ها» با یکدیگر همکاری داشته باشیم.»