هنر و تجربه: ساختن دنباله‌ای بر «مری پاپینز» دست‌کم روی کاغذ ایده هوشمندانه‌ای به نظر نمی‌رسید، اما اولین پیش‌پرده/ ترِیلر «مری پاپینز برمی‌گردد» از راه رسیده است تا دست‌کم خیال گروهی از علاقه‌مندان را راحت کند که امیلی بلانت و شرکا، مشکلی با احیای جادوی کهن دیزنی نداشته‌اند.

راب مارشال پس از این‌که موزیکال فانتزی «به درون جنگل» (۲۰۱۴) را برای دیزنی ساخت، برای کارگردانی این دنباله در نظر گرفته شد؛ فیلمی که کریسمس آینده اکران می‌شود و دیزنی امیدها و آرزوهای بسیاری برای آن دارد. اما خلاصه داستان رسمی فیلم چنین می‌گوید: «در لندن دوران رکود اقتصادی، جین و مایکل که حالا بزرگ شده‌اند به همراه سه فرزند مایکل، دوباره مری پاپینز جادویی را در پی یک غم خانوادگی می‌بینند. پاپینز یک بار دیگر با مهارت‌های سحرآمیز منحصربه‌فردش و به کمک دوستش جک، به اعضای این خانواده کمک می‌کند تا دوباره در زندگی‌شان به لذت و شادی برسند.»

لین‌منوئل میراندا، مریل استریپ، بن ویشا، امیلی مورتیمر، آنجلا لَنزبِری، جولی والترز و کالین فِرث از دیگر بازیگران این دنباله هستند که از بین آن‌ها بلانت و استریپ قبلاً با مارشال در «به درون جنگل» همکاری کرده بودند. «مری پاپینز برمی‌گردد» طبق برنامه از ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ (۴ دی ۱۳۹۷) روی پرده سینماها خواهد رفت.

  • ایندی‌وایر