هنر و تجربه: تقریباً هم‌زمان با خبر مجموعه پنج‌قسمتی نتفلیکس به عنوان پروژه بعدی ایوا دوورنی در مقام کارگردان بود که خبر رسید او پروژه سینمایی بزرگ‌تری را جلوی دوربین خواهد برد که در آن اقتباسی از کتاب مصور «دادارهای جدید» اثر جک کربی ساخته می‌شود.

به گزارش «ددلاین» ایوا دوورنی قرارداد کارگردانی فیلمی بر اساس مجموعه کلاسیک کربی را با کمپانی‌های «برادران وارنر»/ «دی‌سی» امضا کرده است. در حالی که خیلی از طرفداران ابرقهرمان‌ها ممکن است به این موضوع فکر کنند که ابرقهرمان‌های تازه چه کسانی هستند، این فرنچایز تازه پتانسیل لازم برای بدل شدن به مجموعه‌ای بزرگ برای دوورنی و کمپانی‌های تولیدکننده‌اش را دارد.

اما جالب است که همین چند وقت پیش بود که دوورنی در پاسخ به این‌که ابرقهرمان محبوبش کیست، در فضای مجازی از «بیگ باردا» به جای گزینه‌هایی نام برد که هر کسی توقع شنیدن‌شان را داشت؛ و حالا جالب است که بدانید «بیگ باردا» یکی از شخصیت‌های اصلی «دادارهای جدید» است و احتمالاً خود دوورنی هم انتظار نداشت که آینده این طور برای او رقم بخورد و با این سرعت آرزویش محقق شود!

ایوا دوورنی به‌تازگی موفقیت نسبی را با اولین فیلم پرهزینه کارنامه‌اش یعنی «شیاری در زمان» محصول کمپانی «دیزنی» پشت سر گذاشته است و حالا اصلاً بعید نیست که با این فیلم بلاک‌باستری جدید، از رکورد هزینه تولید صد میلیون دلاری «شیاری در زمان» برای یک فیلم‌ساز زن سیه‌چرده هم عبور کند.

  • پلی‌لیست