هنروتجربه: در آخرین ساعت‌های روز یکشنبه چهارم فروردین گزارشی با تیتر«تماشای این فیلم‌ها را از دست ندهید» درباره فیلم‌های در حال اکران گروه هنروتجربه بر روی خروجی خبرگزاری ایسنا قرار گرفت.در این گزارش فیلم‌های در حال اکران گروه هنروتجربه به اجمال معرفی شده‌اند.

در ابتدای این گزارش می‌خوانیم:«۲۱ فیلم در جدول اکران نوروزی سینماهای «هنر و تجربه» قرار گرفته‌اند و اکران برخی از این فیلم‌ها از ۲۴ اسفند ماه آغاز شده است و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهند داشت. در بین این فیلم‌ها، آثاری از کیانوش عیاری، احسان عبدی‌پور، وحید نصیریان، پناه‌برخدا رضایی، شهرام مکری، ابراهیم مختاری، سعید ابراهیمی فر، اصغر یوسفی نژاد، هادی معصوم دوست، سید وحید حسینی و مجموعه‌ای از فیلمهای کوتاه که در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفقیتهایی کسب کردند، دیده می‌شود.فیلم‌های «پاپ»، «دژاوو»، «صحنه‌هایی از زندگی یک کاراگاه»، «برداشت دوم از قضیه اول»، انیمیشن «قلب سیمرغ»، «بیدارشو آرزو»، «دختر…پدر…دختر»، «هجوم»، «برگ جان»، «دریا و ماهی پرنده»، «کله سرخ»، «شاید عشق نبود»، «تمارض»، «خانه(ائو)»، «خوان بی خان»، «پیرمرد و دریا-لیلا»، «نسیان»، «رئیس الوزا»، «بزم رزم»، «پناهگاه» و بسته اکران نوروزی فیلم‌های کوتاه در جدول اکران گروه سینمایی هنر و تجربه قرار دارند. سینماهای گروه «هنر و تجربه» شامل سینما فرهنگ، خانه هنرمندان ایران، موزه سینما، پردیس کوروش، پردیس چارسو، پردیس باغ کتاب در شهر تهران و همچنین پردیس هویزه مشهد، سوره اصفهان، پردیس گلستان شیراز، هنر تجربه بابل و تماشاخانه پارس کرمان می‌شود که این آثار در آنها به نمایش درخواهند آمد.»
این گزارش با مرور خلاصه داستان‌های فیلم‌های روی پرده گروه هنروتجربه به پایان می‌رسد.

حمید فرخ نژاد و توصیه به تماشای فیلم«پاپ»
فیلم«پاپ» به کارگردانی احسان عبدی پور این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است. حمید فرخ نژاد در فضای مجازی با انتشار تصویری از این فیلم دیدن آن‌را توصیه کرده‌است.