هنروتجربه: همان طور که علاقه‌مندان می‌دانند، هر فصل از سریال پرطرفدار «بازی تاج‌وتخت» با تولید بزرگ‌تر و باشکوه‌تری همراه شده است. در واقع وقتی این سریال را از فصل اول تا فصل ماقبل آخر مرور می‌کنید، می‌بینید که چه‌قدر بر بودجه و ابعاد تولید افزوده شده است.

به عبارت دیگر، ابعاد تولید «بازی تاج‌وتخت» به‌قدری گسترش پیدا کرده‌است که «اچ‌بی‌او» و خالقان آن تصمیم گرفتند فصل پایانی را با شش قسمت به پایان برسانند تا بتوانند به نحو قابل توجهی بر ابعاد و ارزش‌های تولید اثرشان بیفزایند. خب، به همین خاطر است که حالا خبر رسیده، علاقه‌مندان می‌توانند با فصل پایانی تجربه‌ای کاملاً متفاوت را دست‌کم از یک جهت تجربه کنند. در پست اینستاگرامی که حالا حذف شده است ولی تصویرش در توییتر پخش شده، جاناتان کوئین‌لن که از دستیاران کارگردانی پروژه است، نامه‌ای از تهیه‌کنندگان به عوامل مجموعه دیده شد که از آن‌ها برای سختکوشی و تلاش‌های بی‌وقفه‌شان برای فیلم‌برداری صحنه‌های نبرد بزرگی در مدت زمان قابل توجه ۵۵ روز، تشکر و قدردانی شده است.

بله،‌ درست خواندید: ۵۵ روز! و این در حالی است که اغلب سریال‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی چیزی در حدود یک هفته را به فیلم‌برداری یک قسمت اختصاص می‌دهند، و نه هشت هفته برای یک قسمت. اما همان طور که بدیهی به نظر می‌رسد، «بازی تاج‌وتخت» هر سریالی نیست و طبق اخبار اولیه‌ای که منتشر شد، هر قسمت از آن حکم یک فیلم سینمایی را خواهد داشت!

  • پلی‌لیست