هنروتجربه: شش فیلم مجموعه فیلم‌های مستند کارستان که پیش از این در گروه هنروتجربه اکران شدند، در ترکیه و آمریکا به نمایش درمی‌آید.

فیلم مستند «شاعران زندگی» به کارگردانی شیرین برق‌نورد و «مادر زمین» به کارگردانی مهناز افضلی و تهیه‌کنندگی مجتبا میرتهماسب از مجموعه فیلم‌های مستند کارستان، در بیست ویکمین جشنواره بین‌المللی زنان فلایینگ بروم از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ می (۲۰ تا ۲۷ اردیبهشت) در شهر آنکارا در ترکیه، با حضور رخشان بنی‌اعتماد مشاور هنری پروژه، به نمایش درمی‌آید.

جشنواره بین‌المللی زنان فلایینگ بروم که هر ساله در آنکارا برگزار می‌شود، مشارکت زنان در صنعت سینما را جشن می‌گیرد. موضوع این دوره از جشنواره امید است.

همچنین مجموعه فیلم‌های مستند کارستان در قالب یک جشنواره اختصاصی که توسط کانون فرهنگی ایرانیان سن‌دیه‌گو برگزار می‌شود، در جنوب امریکا به‌نمایش درخواهند آمد.

کانون فرهنگی ایرانیان سن‌دیه‌گو (PCC) مرکزی غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۸۹ در ایالت کالیفرنیا تاسیس شده و منظور از تاسیس آن، ایجاد محیطی دوستانه و غنی برای کسانی است که به دنبال تقویت پیوندهای فرهنگی خود با ایران هستند. نمایش شش فیلم از مجموعه مستندهای کارستان در قالب یک برنامه‌ اختصاصی دو روزه در روزهای ۲۸ و ۲۹ آوریل (۹ و ۱۰ اردیبهشت‌ماه) توسط این کانون طراحی شده است.