هنروتجربه: فیلم «#ساعت چهار» که پیش از این تندیس بهترین فیلم کوتاه از نگاه هنروتجربه را در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران دریافت کرده بود، جایزه ویژه هیات داوران جشنواره حسنات را دریافت کرد.

با اعلام  برگزیدگان بخش داستانی جشنواره در مراسم اختتامیه جشنواره حسنات که در اصفهان برگزار شد، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به برگزیدگان اهدا شد.
در این بخش فیلم «مانیکور» به کارگردانی آرمان فیض از تهران موفق به کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه داستانی شد و طوفان نهاقدرتی از تهران نیز جایزه بهترین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه داستانی را برای فیلم «زونا» دریافت کرد.
هم‌چنین جایزه بهترین بهترین فیلم‌نامه فیلم کوتاه داستانی به «مانیکور» به کارگردانی آرمان فیض از تهران تعلق گرفت و هیأت داوران جایزه ویژه خود در بخش فیلم کوتاه داستانی را به عاطفه محرابی از تهران برای فیلم «#ساعت چهار» تقدیم کردند.
در این بخش جایزه زاون به فیلم «حیوان» به کارگردانی بهمن و بهرام حاج ابول لو (ارک) از تبریز اهداء شد و هیأت داوران جشنواره از فیلم‌نامه فیلم کوتاه داستانی « لابلای درختان» به کارگردانی محسن نبوی از شیراز تقدیر کردند.
همچنین در بخش فیلم‌های کوتاه داستانی جایزه بهترین تصویربرداری نیز به علی آبپاک از تبریز برای فیلم «حیوان» رسید. فیلم «حیوان» هم اکنون در گروه هنروتجربه درحال اکران است.