هنروتجربه: فیلم کوتاه «آرا» به کارگردانی یوسف کارگر و فیلم‌برداری پیمان عباس‌زاده لوح تقدیر ویژه داوران و جایزه منتقدین جشنواره فیلم زیگموند ویلموش مجارستان را برای فیلم‌برداری این فیلم دریافت کرد.

جشنواره فیلم زیگموند ویلموش یکی از جشنواره‌هایی است که با تمرکز بر بخش فیلم‌برداری، و تحلیل ارتباط فیلم‌برداری با کلیت فیلم‌ها، بهترین آثار را از این منظر انتخاب می‌کند. این جشنواره به یاد زیگموند ویلموش فیلم‌بردار برجسته مجارستانی که به خاطر فیلم‌برداری آثاری چون «شکارچی گوزن»، «رودخانه»‌ و «کوکب سیاه» نامزد اسکار بود و در ۱۹۷۷ برای فیلم «برخورد نزدیک از نوع سوم» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ برنده اسکار بهترین فیلم‌برداری شد، برگزار می‌شود.

این جشنواره در بخش‌های فیلم‌های بلند، فیلم کوتاه، مستند، تجربی و انیمیشن برگزار شده و  امسال ۳۷ فیلم کوتاه را به رقابت گذاشته بود و جایزه بهترین فیلم بلند امسال به فیلم «مرگ لوئی چهاردهم» اختصاص یافت.

پیمان عباس‌زاده تاکنون فیلم‌برداری فیلم‌های سینمایی «روزهای زندگی»، «چهل کچل» ، «تا آمدن احمد» و فیلم‌های کوتاه «کودکان ابری»، «آغی»، «دزدی»، «آرا»، «لختگی»، «آغ گول» و… را برعهده داشته است.