هنروتجربه: تاد هینز که پس از نمایش آخرین فیلمش «شگفت‌زده» چندان خبری از او نبود و جشنواره کن هم هفته گذشته از همکار همیشگی و مدیر فیلم‌برداری او ادوارد لاکمن قدردانی کرده بود، ظاهراً برای پروژه بعدی‌اش سر از تلویزیون درآورده است.

هینز در زمان حضورش در فرانسه خبر داد که قرارست سریالی را برای آمازون استودیوز جلوی دوربین ببرد که درباره عصب‌شناس معروف زیگموند فروید، پدر روان‌کاوی است. جالب است که این کارگردان در گفت‌وگوی تازه‌اش با اینو مگزین با جزییات به علاقه‌اش به آثار فروید اشاره کرده است. در هر صورت این طور به نظر می‌رسد که او دوباره با لاکمن در این پروژه همکاری کند. این دو قبلاً در فیلم‌هایی مثل «دور از بهشت» (۲۰۰۲) و «کارول» (۲۰۱۵) با هم کار کرده بودند.

در مجموع به نظر می‌آید با یک سریال چندقسمتی طرف خواهیم بود چون هنوز جزییات بیش‌تری از این پروژه به صورت رسمی منتشر نشده است. البته این سریال اولین همکاری هینز با آمازون نیست و این کمپانی پیش از این درام «شگفت‌زده» را هم پخش کرده بود. هینز پیش از این هم خیلی سربسته در اهمیت فروید و این سریال گفته بود:« شاید برخی از ما فراموش کرده باشیم که امثال او در دوره و زمانه‌شان چه‌قدر در تفکر و نگاه‌شان به جامعه مدرن و فرهنگ‌مان رادیکال بودند.»

  • پلی‌لیست