هنروتجربه:سید وحید حسینی نامی فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای «سرسام» را در شهر تبریز کارگردانی کرده‌است.

سید وحید حسینی نامی، کارگردان فیلم‌های کوتاه درباره جدیدترین فعالیت‌های خود به مهر گفت:«چندی پیش به صورت مشترک با برادرم نوید فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای «سرسام» را در تبریز ساختیم که در حال حاضر نیز خودم مشغول انجام کارهای تدوین آن هستم و حسین قورچیان قرار است کارهای صداگذاری آن را انجام دهد. از همین رو فکر می‌کنم این اثر تا یکی دو ماه آینده آماده نمایش شود. با این وجود فکر نمی‌کنم بتوانیم «سرسام» را به جشن بزرگ سینمای ایران برسانیم به همین دلیل در تلاش هستیم تا اولین نمایش آن در جشنواره فیلم‌های کوتاه تهران باشد.»

او با بیان این‌که فیلمبرداری «سرسام» به طور کامل در شهر تبریز انجام شده است، ادامه داد:«این فیلم دیالوگ‌های بسیار کمی دارد اما همان دیالوگ‌های کم هم به زبان ترکی است. نکته دیگر هم این است که این فیلم در موسسه سینمایی ارک فیلم تبریز تولید شده؛ موسسه‌ای که قرار است در زمینه تولید فیلم فعال باشد.»

به گفته حسینی این فیلم جغرافیای خاصی ندارد داستان سرزمینی است که اولین مجازات در آن بریدن گوش است و رگه‌هایی از ژانر وحشت را نیز در دل خود دارد.

از بازیگران «سرسام» می‌توان به یوسف دریادل و محدثه حیرت اشاره کرد.حیرت پیش از این در فیلم «ائو/خانه» به کارگردانی اصغر یوسفی‌نژاد که آن هم در تبریز و به زبان ترکی ساخته‌شده، ایفای نقش کرده است.