هنروتجربه: مدتی بود که خبری درباره پروژه سینمایی جدید بونگ جون‌هو نشنیده بودیم؛ فیلم‌ساز تحسین‌شده‌ای که سال گذشته با «اوکجا» در کانون توجه قرار داشت.

کمی بیش از یک سال پیش بود که عنوان فیلم جدید کارنامه این فیلم‌ساز کره جنوبی یعنی «انگل» اعلام شد. البته جون‌هو به رسانه‌ها گفته است که این عنوان چندان مناسب نیست و ممکن است در ادامه تغییر کند، هرچه باشد این فیلم هیچ کاری با انگل‌ها یا موجودات بیگانه نخواهد داشت. داستان درباره خانواده‌ای چهارنفره است که هر یک از اعضای آن «خصیصه‌های منحصربه‌فردی» دارد.

در این فیلم یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های سینمای معاصر کره یعنی سونگ کانگ‌هو بازی خواهد کرد که پیش از این در فیلم‌های «میزبان» و «اسنوپیئرسر» (یا قطار برف‌شکن) جون‌هو نیز ایفای نقش کرده است. از دیگر بازیگران «انگل» می‌توان از پارک سودام، لی سون‌کیون، جو یئو‌جئونگ و بازیگر «اوکجا» چوی ووشیک نام برد. به گزارش «ورایتی» فیلم‌برداری از روز یک‌شنبه گذشته آغاز شده است و تولید در استودیوی «گویانگ آکوا» پیش می‌رود که معمولاً برای فیلم‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که فیلم‌برداری زیر آب دارند.

هنوز تاریخی برای نمایش عمومی «انگل» اعلام نشده است اما پیش‌بینی می‌شود اوایل سال ۲۰۱۹ این اتفاق در یکی از جشنواره‌های معتبر روی بدهد.

  • پلی‌لیست