هنر و تجربه، مریم شاه‌پوری: کوئنتین تارانتینو هفت بازیگر جدید را به فهرست بازیگران مکمل فیلم جدیدش با عنوان «روزی روزگاری در هالیوود» افزود.

به گفته منبعی آگاه و نزدیک به گروه تولید فیلم، دِیمیئن لوییس برنده جایزه گلدن گلوب، داکوتا فانینگ و یکی از بازیگران همیشگی آثار تارانتینو یعنی کلیفتن کالینز جونیور (که در «جنگوی زنجیرگسسته» و «هشت نفرت‌انگیز» حضور داشت) از جمله بازیگران تازه‌ای هستند که به ترکیب بازیگران قبلی «روزی روزگاری در هالیوود» اضافه شده‌اند و در کنار لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت، مارگو رابی، برت رینولدز، کرت راسل، تیم راث و مایکل مدسن قرار گرفته‌اند.

همان طور که می‌دانید در این درام که در سال ۱۹۶۹ روی می‌دهد، دی‌کاپریو نقش ریک دالتن را بازی می‌کند؛ یک بازیگر تلویزیونی که هنوز به رؤیاهای خود دست نیافته است. شخصیت برد پیت بدل اوست و شارون تیت (رابی) همسایه‌اش. تیت به دست اعضای فرقه چارلز منسن در حالی که فرزند هشت‌ماهه رومن پولانسکی را باردارست، به قتل می‌رسد.

لوییس در قالب یکی از بزرگ‌ترین بازیگران آن دوران یعنی استیو مک‌کویین قرار می‌گیرد و فانینگ نقش دستیار منسن، لینِت فروم ملقب به جیغ‌جیغو را بازی می‌کند که پس از اقدام به ترور جرالد فوردِ رییس‌جمهور در سال ۱۹۷۵ به حبس ابد محکوم شد. نقش آرایشگر مشهور جِی سِبرینگ (یکی از سه دوست تیت که جان‌شان را در کنار او از دست دادند) به اِمیل هِرش رسیده است. در این میان، نیکلاس هاموند که در فیلم کلاسیک و اسکاری «آوای موسیقی» (اشک‌ها و لبخندها) نقش بچه‌ای به نام فردریک را بازی کرده بود، در نقش بازیگری که کارگردان شده با نام سم وانامِیکر ظاهر می‌َشود.

کمپانی «سونی» نهم اوت ۲۰۱۹ (هجده مرداد ۱۳۹۸) را به عنوان تاریخ نمایش عمومی «روزی روزگاری در هالیوود» اعلام کرده است.

  • ایندی‌وایر