هنروتجربه: کارنامه جرج کلونی در مقام کارگردان فرازونشیب‌های خودش را دارد و با این‌که بازیگری درجه یک است و فیلم‌های موفق و تحسین‌شده زیادی را بازی کرده است اما در پشت دوربین ناکامی‌هایش بیش‌تر بوده است.

سال گذشته درام انتقادی «سابربیکان» از کلونی به نمایش درآمد که همه مصالح لازم برای یک فیلم موفق را در خود داشت اما چندان مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار نگرفت. با این وجود، شاید فیلم جدید او به عنوان کارگردان، بازگشتی به روزهای افتخار را برای او رقم بزند. به گزارش «ددلاین» کلونی برای پروژه جدیدش می‌خواهد سراغ ژانری تازه هم برود.

این فیلم «پژواک» نام دارد و داستان یک متخصص پهپاد را روایت می‌کند که باور دارد عشق زندگی‌اش جایگزین شده است و کسی نیست که می‌گوید. این فیلم توسط شان لِوی، دن لِوین و دن کوهن تهیه می‌شود که پیش از این، آثاری چون فیلم «ورود» و سریال تلویزیونی «چیزهای عجیب» را تولید کرده‌اند. فیلم‌نامه توسط کریستوفر مک‌براید نوشته شده است که با نویسندگی و کارگردانی «توطئه» شناخته می‌شود و «آموزش فرِدریک فیتزِل» با بازی‌های دیلن اوبراین و مایکا مونرو به‌زودی از او به نمایش درمی‌آید.

هنوز مشخص نیست کلونی به سراغ چه بازیگرانی خواهد رفت اما به طور طبیعی و با توجه به کارنامه‌اش، حتماً بازیگران تراز اولی را در فیلم تازه او خواهیم دید و کم‌تر کسی هست که فرصت همکاری با او را از دست بدهد.

  • پلی‌لیست