هنرو تجربه: آیا جردن پیل قصد ساخت دنباله‌ای بر «دور شو» / Get Out را دارد؟ جیسن بلوم تهیه‌کننده در گفت‌وگوی تازه‌اش با «ورایتی» نه این موضوع را رد کرده است و نه تأیید!

این طور که پیداست جردن پیل در حال بررسی و ایده‌پردازی درباره ساخت دنباله‌ای بر فیلم ترسناک موفق کارنامه‌اش است. بلوم هم در گفت‌وگویش به این موضوع اشاره کرده است که تا وقتی جردن پیل نویسنده و کارگردان مشتاق چنین پروژه‌ای باشد، او هم حضور خواهد داشت و از آن حمایت می‌کند: «اگر جردن بخواهد دنباله‌ای بسازد،بدون لحظه‌ای مکث قبول می‌کنم. اما فقط او باید به انجام چنین کاری تمایل داشته باشد.»

پیش از این جردن پیل هم در خصوص بازگشت به جهان داستانی «دور شو» ابراز علاقه کرده بود. او اوایل امسال در جریان برگزاری مراسم جوایز ایندِپِندِنت اسپریت به «یواس ویکلی» گفت که همه چیز به داستان بستگی دارد و در صورت یافتن یک خط داستانی مناسب ممکن است درگیر نوشتن و کارگردانی دنباله‌ای شود: «من و تهیه‌کنندگان با این اتفاق موافقیم. اما این از آن فیلم‌هایی نیست که شما برای کسب درآمد مشغول ساخت دنباله‌ای بر آن شوید… پس اگر به داستانی برسم که ارزش روایت را داشته باشد حتماً این کار را خواهیم کرد.»

«دور شو» در فوریه ۲۰۱۷ اکران شد و با وجود بودجه‌ای چهارونیم میلیونی، در گیشه بیش از ۲۵۰ میلیون دلار فروخت. این فیلم در جوایز اسکار هم چهار نامزدی به دست آورد از جمله بهترین فیلم و کارگردان که در نهایت اسکار بهترین فیلم‌نامه اریژینال را برنده شد.

  • ایندی‌وایر