هنروتجربه:کاوه سجادی حسینی عنوان کرده است که قصد دارد یک فیلم سینمایی با عنوان «یخ چال» را بسازد و نمایش «ضد نور» را در مرداد ماه روی صحنه ببرد.

کاوه سجادی حسینی، کارگردان که فیلم اول او با عنوان «شب بیرون» در سال ۹۳ در گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش درآمد، قصد انجام دو کار جدید از جمله ساخت یک فیلم و اجرای یک نمایش را دارد. او به خبرگزاری مهر گفته است که نگارش فیلم‌نامه «یخ چال» با داستانی زنانه به پایان رسیده و آماده تولید است و در حال حاضر با یکی از تهیه‌کنندگان سینما در حال گمانه‌زنی است. سجادی حسینی اظهار امیدواری کرده است که این رایزنی‌ها به نتیجه برسد و پیش تولید برای ساخت این پروژه آغاز شود.

او درباره روند تولید این درام اجتماعی گفت:«در تلاش هستم تا «یخ چال» برای حضور در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده شود. اگر بتوانم بودجه لازم را بدست آورم که بسیار خوب است در غیر این صورت مجبورم با بودجه کمتر و عوامل دیگری این فیلم را جلوی دوربین ببرم.»

این کارگردان سپس به نمایشی که قصد دارد آن را روی صحنه ببرد، اشاره کرد:«در تلاش هستم در تاریخ ۱۵ مرداد ماه نمایش «ضد نور» را با نگاهی به نمایشنامه و فیلم «آتش سوزی‌ها» نوشته وجدی معود روی صحنه ببرم.»