هنروتجربه: محمد احمدی که تهیه کنندگی «هیاهوی انزوا» را برعهده دارد، با بیان اینکه هنوز به عوامل فیلم به نتیجه قطعی نرسیده است از آغاز فیلم‌برداری این اثر تا ۲۰ روز دیگر خبر داد.

فیلم «هیاهوی انزوا» به کارگردانی و نویسندگی علی جابری انصاری به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است. محمد احمدی نیز تهیه‌کنندگی این اثر را برعهده دارد. پیش از این فیلم‌های «روز مبادا» و «خواب است پروانه» به تهیه‌کنندگی احمدی در گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش درامده است. او درباره جزئیات «هیاهوی انزوا» به خبرگزاری مهر گفت:«هنوز با عوامل به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم، با این وجود قصد داریم حدود ۲۰ روز دیگر این فیلم را در تهران کلید بزنیم.»

او با بیان اینکه تمام صحنه‌های «هیاهوی انزوا» در تهران فیلم‌برداری می‌شود، ادامه داد:«این فیلم سه قصه موازی دارد و با توجه به اینکه فیلمنامه «هیاهوی انزوا» را دوست داشتم تصمیم به ساخت آن گرفتم. این فیلم طنز تلخ خاصی دارد که برایم جذاب و جالب بود.»

به گفته احمدی، محمدرضا جهان‌پناه به عنوان مدیر فیلمبرداری در این اثر همکاری می‌کند و در مورد صحبت‌هایی که با کارگردان انجام داده است گفت:«وقتی با علی جابری انصاری صحبت می‌کردم متوجه شدم او می‌داند چه می‌خواهد. از سوی دیگر با توجه به اینکه سرمایه‌گذار برای ساخت «هیاهوی انزوا» پیدا کرده بودیم، تصمیم به ساخت این فیلم گرفتیم.»

او همچنین از آماده شدن فیلم برای حضور در جشنواره فیلم فجر خبر داد:«سال گذشته یکی از دوستانم علی جابری انصاری را به من معرفی کرد و من بعد از خواندن فیلم‌نامه به او گفتم زمانی که شرایط تولید بهتر شود این فیلم را با هم خواهیم ساخت از همین رو پس از مدتی درخواست پروانه ساخت دادیم که در نهایت پس از ۲ بار اصلاحیه، پروانه ساخت «هیاهوی انزوا» صادر شد. این را هم باید بگویم که ما در نظر داریم این فیلم را برای سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده کنیم.»

این تهیه کننده درباره زمان اکران فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» ساخته محسن عبدالوهاب که در سی و چهارمین جشنواره ملی فیلم فجر به نمایش درآمد، گفت:«در پی این هستیم که با پیدا کردن یک سرگروه هرچه زودتر این اثر را به نمایش بگذاریم، از همین رو فکر می‌کنم یک ماه دیگر بتوانیم «به دنیا آمدن» را با پخش‌کنندگی شرکت پخش خودم با عنوان «کویر فیلم» اکران کنیم.»