هنر و تجربه: «ما حیوانات» امسال در جشنواره‌های مختلفی روی پرده رفته است از جمله تریبکا و ساندنس که در آن جایزه‌ای را هم برنده شد.

پیش‌پرده/ تریلر جدید فیلم، به بهانه آغاز نمایش عمومی آن از هفدهم اوت (۲۶ مرداد) عرضه شده است که بی‌تردید تماشاگرانش را غافلگیر خواهد کرد و عصاره فیلم را در خود جای داده است. تصاویر نگاهی اجمالی دارند به زندگی سه برادر که با دنیای پیرامون‌شان سروکله می‌زنند و بزرگ می‌شوند؛ و البته زندگی خانوادگی متزلزلی را در کنار پدر و مادرشان تجربه می‌کنند.

«ما حیوانات» توسط جِرِمایا زاگر کارگردانی شده است که به خاطر آثار مستندش شناخته می‌شود و تجربه‌اش در این حوزه در این فیلم نیز دیده می‌شود. سایت «پلی‌لیست» در زمان جشنواره ساندنس در بخشی از نقدش درباره فیلم نوشته است: «فیلم زاگر قصه‌ای پیچیده از دوران بلوغ است که نه‌فقط بینش و دیدگاه تازه‌ای را به نمایش می‌گذارد، بلکه تصاویری زیبا و غنی را در معرض دید ما قرار می‌دهد که تا روزها فکر و ذکر ما را درگیر خود می‌کنند.»

فیلم‌نامه «ما حیوانات» توسط دن کیتراسِر و زاگر نوشته شده است و اِوِن روزادو، آیزیا کریسچن، جوسایا گابریل، شیلا وند و رائول کاستیلو از بازیگران اصلی آن هستند.

  • پلی‌لیست