هنروتجربه: تریلر روان‌شناختی «شب‌ها می‌آید» اثر تری ادوارد شولتز یکی از فیلم‌های مستقل تحسین‌شده سال‌های اخیر است. اما جالب است که کارگردان جوانش در گام بعدی کارنامه فیلم‌سازی خود می‌خواهد با همکاری ترِنت رِزنِر و اَتیکس راس (آهنگ‌سازان اسکاری) یک فیلم موزیکال بسازد!

به گزارش «ورایتی» این موزیکال دراماتیک با عنوان «موج‌ها» درباره زندگی نوجوانان معاصر است؛ دو زوج که می‌کوشند از «میدان مین احساسی» عاشقی عبور کنند و وارد دوران بزرگسالی شوند. هنوز ترکیب بازیگران فیلم کامل نشده است اما این طور که پیداست شولتز نظر لوکاس هِجِز و استرلینگ کی. براون برای جلب کرده است. هجز در این دوسه ساله حسابی در کانون توجه بوده و در فیلم‌های مطرحی چون «سه بیلبرد بیرون اِبینگ میزوری»، «لیدی برد» و «منچستر کنار دریا» بازی کرده است که این آخری نامزدی جایزه اسکار را هم برایش به ارمغان آورد.

«موج‌ها» طبق گزارش «ورایتی» یک ادای دین تمام‌عیار به موسیقی خواهد بود و بعضی از ترانه‌های مهم معاصر با موسیقی متن آهنگ‌سازان بزرگی که نام‌شان رفت، در حاشیه صوتی فیلم ترکیب خواهد شد تا اثری متفاوت خلق شود. به هر حال این پروژه هنوز راه زیادی تا ساخته شدن و نقش بستن بر پرده نقره‌ای دارد اما بی‌تردید همین خبر علاقه‌مندان زیادی را کنجکاو و پیگیر آن کرده است.

  • پلی‌لیست