هنروتجربه:حسین کندری قصد دارد سومین خود خود را با عنوان «ماکان» بسازد و درحال حاضر مشغول مذاکره با سرمایه گذاران برای همکاری در این اثر است.

اولین ساخته حسین کندری «اینجا کسی نمی‌میرد» است که در گروه هنروتجربه اکران شد. فیلم بعدی او «شنل» نام داشت و او  قصد دارد سومین فیلم را نیز با عنوان «ماکان» بسازد.

نگارش فیلمنامه «ماکان» به عنوان دومین همکاری حسین کندری و حمیدرضا بابابیگی در مقام نویسنده به پایان رسیده است .

او در توضیح فضای «ماکان» گفت:«این فیلم داستان تحول انسان‌ها، خواسته‌ها و انگاره‌هایشان در دل جامعه‌ای ملتهب است با روایتی پرماجرا و رازآلود در فضایی هم رنگ با «شَنِل»

کندری در ادامه با انتقاد از سوژه‌های تکراری فیلم‌هایی که در سینما ساخته می‌شود، افزود:«در سینمایی که از نحیف بودن و تکراری بودن داستان رنج می‌برد سعی کرده‌ایم تریلری رازآلود و پرماجرا با تمی عاشقانه تعریف کنیم. علاقه شخصی من در سینما فیلمنامه‌هایی است که دغدغه مخاطب دارد و بعد از اتمام فیلم مخاطب را رها نکند و او را به فکر و اندیشه وا دارد.»

او با اشاره به همکاری مجدد با حمیدرضا بابابیگی اظهار داشت:«تجربه همراهی مجدد با این فیلمنامه‌نویس خوش‌فکر و خلاق با تمام سختی‌هایی که دارد نتیجه‌ای خوش‌ریتم، تاثیرگذار و چشمگیر رقم خواهد زد.»

به گفته کندری در حال حاضر با پایان یافتن فیلمنامه «ماکان» آنها در حال مذاکره با سرمایه‌گذارانی هستند که تمایل به همراهی در مسیر ساخت این فیلم دارند.