هنروتجربه: جهان سینمایی استیون کینگ که با اقتباس‌های سینمایی مکرر در سال‌های اخیر سروشکل منحصربه‌فردی پیدا کرده و بیش از گذشته اعتبار و اهمیت یافته است، با مجموعه تلویزیونی جدید شبکه هولو با عنوان «کَسِل راک» وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

این مجموعه که به‌تازگی پیش‌پرده‌اش در فضای مجازی منتشر شده، درباره مردی است که به بازگشت به شهر زادگاهش کسل راک دعوت می‌شود؛ جایی که مردی مرموز که با عنوان «بچه» شناخته می‌شود در بازداشتگاه ایالتی شاوشنگ نگهداری می‌شود و البته که این زندان همانی است که در «رستگاری در شاوشنگ» (فرانک دارابانت، ۱۹۹۴) نمونه‌اش را دیدیم.

برای کسانی که طرفدار پروپاقرص استیون کینگ نیستند و احتمالاً بی‌خبرند باید گفت که شهر داستانی و ساختگی کسل راک، رویدادگاه آثار مشهوری از این نویسنده بزرگ است از جمله «کیوجو»، «منطقه مرده»، «نیمه تاریک» و «چیزهای ضروری». علاوه بر این، اشاره به این لوکیشن را می‌توانید در آثار بسیار زیادی از این نویسنده پیدا کنید از جمله «آن» و «پت سماتاری».

«کسل راک» که قرار است از ۲۵ ژوییه (۳ مرداد) از شبکه هولو پخش شود، یک مجموعه ترسناک روان‌شناختی است که آندره هالند، جین لوی، سیسی اسپِیسِک، بیل اسکارسگارد و اسکات گلن بعضی از نقش‌های اصلی آن را بازی کرده‌اند.

  • پلی‌لیست