هنروتجربه: جدیدترین فیلم سانی مالها با عنوان «آسیب» (و دومین فیلم او که توسط کمپانی مستقل تولید فیلم‌های ترسناک «بلوم‌هاوس پروداکشنس» تهیه می‌شود) در شهر نیو کانی و در شب هالووین روی می‌دهد؛ و نخستین پیش‌پرده فیلم می‌گوید که این تعطیلات کابوس‌وار به‌گونه‌ای است که خیلی‌ها می‌خواهند هرچه زودتر آن را فراموش کنند!

«آسیب» که حدود یک هفته دیگر در جشنواره فانتِیژا (یکی از مهم‌ترین جشنواره‌های برتر ژانر در جهان) برای اولین بار روی پرده می‌رود، در توضیح خلاصه داستان رسمی‌اش در سایت جشنواره چنین معرفی شده است: «شخصیت‌های سرگشته فیلم در فضایی که به اندازه دنیای واقعی بی‌رحم و پریشان‌کننده است، در هزارتویی از اغتشاش و تشویش و خشونت به دام افتاده‌اند. جنون جمعی فرهنگ آمریکایی، خودش فیلم ترسناکی گریزناپذیر است و کابوسی که آرامش را مختل می‌کند…»

نقش اصلی را امیلی ون رای بازی کرده است که اولین تجربه‌اش به شمار می‌رود. اندرو کریئر، بردلی همیلتن، استفانی مورن و ناتالی اولیویا کلارک از بازیگران مکمل هستند. سانی مالها که پیش از این فیلم‌های «رنج» و «اصل و نسب خانوادگی» را ساخته است، تهیه‌کننده بود و فیلم‌های قابل توجهی چون «غریبه‌ها» (۲۰۱۲)، «خانه‌ای در انتهای خیابان»، «هم‌اتاقی» و رمانس «خانه کنار دریاچه» (با بازی کیانو ریوز و سندرا بولاک که البته کمی هم به نوبه خودش ترسناک است!) را در کارنامه دارد.

 

  • ایندی‌وایر