هنروتجربه: تردیدی نیست که جنیفر کانلی که فیلم‌های تحسین‌شده‌ای چون «مرثیه‌ای برای یک رؤیا» را در کارنامه دارد، یکی از قدرندیده‌ترین و دست‌کم‌گرفته‌شده‌ترین بازیگران زن هالیوود است که با وجود استعدادهایش هرگز نتوانست نقش‌های بزرگی را به دست بیاورد.

جوزف کاسینسکی که پیش از این بازسازی «تران» و فیلم علمی‌خیالی «فراموشی» (با بازی تام کروز) را کارگردانی کرده است، برای نقش مکمل فیلم جدیدش «تاپ‌گان ۲» جنیفر کانلی را انتخاب کرد. کمپانی پارامونت جزییات بیش‌تری در خصوص این نقش را برملا نکرده است اما به گزارش هالیوود ریپورتر احتمالاً کانلی برای نقش مادر تنهایی برگزیده شده است که باری را در نزدیکی یک پایگاه هوایی اداره می‌کند. از این رو انتظار می‌رود او نقش مقابل و زوج رمانتیک تام کروز باشد اما هنوز این موضوع به طور رسمی اعلام نشده است.

داستان این دنباله در دنیایی روی می‌دهد که فناوری پهپاد فراگیر شده است و جوان حرفه‌ای و کاربلد سال‌های دور پیت میچل (کروز) حالا مربی پرواز شده است. مایلز تلر در نقش خلبان جوانی بازی می‌کند که به نیروی دریایی ملحق می‌شود و پسر شخصیت آنتونی ادواردز از فیلم اصلی است. ول کیلمر هم قرار است در این فیلم حضور داشته باشد.

جری بروکهایمر که تهیه‌کننده فیلم اول به کارگردانی تونی اسکات فقید بود، به همراه کروز از تهیه‌کنندگان فیلم خواهد بود. «تاپ‌گان۲» برای نمایش عمومی در ۱۲ ژوییه ۲۰۱۹ آماده می‌شود.

  • پلی‌لیست