هنر و تجربه: لین‌منوئل میراندا پس از موفقیت چشمگیر و فوق‌العاده‌اش با نمایش «همیلتن» در برادوی، حالا ستاره‌اش را در هالیوود بزرگ‌تر و درخشان‌تر خواهد کرد.

میراندا که در خلق موسیقی انیمیشن موفق دیزنی «موانا» سهیم بود و به‌زودی در فیلم «مری پاپینز برمی‌گردد» دیده خواهد شد، ظاهراً پروژه بزرگ بعدی‌اش در پشت دوربین است و به کارگردانی اولین فیلم بلندش منجر خواهد شد. به گزارش «هالیوود ریپورتر» میراندا قرارداد کارگردانی فیلمی با عنوان «تیک، تیک… بوم!» را امضا کرده است که بر اساس نمایش‌نامه‌ای به همین اسم محصول ۲۰۱۴ با بازی خود میراندا فیلم‌نامه‌اش نوشته می‌شود.

«تیک، تیک… بوم!» درباره زندگی جاناتان لارسن است که به عنوان نمایش‌نامه‌نویس موزیکال موفق «اجاره» شناخته می‌شود و داستان حقیقی لارسن را روایت می‌کند که در شهر نیویورک درگیر کارهای تولید پروژه‌ای با عنوان «سوپربیا» است؛ و در این میان، نامزدش از صبر و انتظار برای راه افتادن فعالیت‌های این هنرمند پرتلاش که باید موانع متعددی را از سر راهش بردارد، خسته شده است.

میراندا در بیانیه‌ای درباره این پروژه گفته است: «داستان‌گویی جذاب جاناتان لارسن در «اجاره» ابتدا به من آموخت که موزیکال‌ها باید معاصر باشند، به زندگی وفادار باشند و تصویری از تجربه‌های خود ما. اما «تیک، تیک… بوم!» بود که مرا به سوی بدل شدن به یک نمایش‌نامه‌نویس متمایز سوق داد.» به هر حال استیون لِوِنسن فیلم‌نامه را خواهد نوشت و هنوز تاریخ نمایش فیلم مشخص نیست.

  • پلی‌لیست