هنروتجربه: آخرین نمایش مستند «بزم رزم» با استقبال زیاد مخاطبان با نمایش همزمان در دوسالن استاد ناصری و استاد شهناز خانه هنرمندان روز یک‌شنبه سی‌ویکم تیر برگزار شد.

اکران این مستند در سینماهای گروه هنروتجربه از مهرماه سال گذشته آغاز شد و تا آخرین روز با استقبال زیادی از سوی مخاطبان و هنرمندان عرصه‌های مختلف ادامه داشت. به طوری که بسیاری از هنرمندان تماشای این مستند را به عموم مخاطبان سینما توصیه کردند و اکران آن در گروه هنروتجربه تمدید شد.

به مناسبت آخرین روز اکران «بزم رزم» در گروه هنروتجربه استاد بیژن کامکار نوازنده و خواننده با همراهی عوامل فیلم  از جمله سید وحید حسینی کارگردان و محدثه گلچین عارفی تدوین‌گر حضور داشتند. در این برنامه بیژن کامکار  و همسرشان پوستر این فیلم را به یادگار امضا کردند. در پایان اکران مستند «بزم رزم» بیژن کامکار لحظاتی رویصحنه  سالن استاد ناصری حاضر شد و ضمن خیر مقدم از  حضور علاقمندان به موسیقی ایرانی تشکر کرد.
مستند «بزم رزم» سرگذشتِ پر فراز و نشیبِ موسیقیِ ما در سال‌های جنگ را روایت می‌کند، چهره‌های شاخص موسیقی و مدیران وقت در عرصه این هنر هم‌چون حسین علیزاده، بیژن کامکار، مجید درخشانی، حمید شاهنگیان، حسن ریاحی، علی اکبرشکارچی، محمد گلریز، همایون رحیمیان، کامبیز روشن روان، حسام الدین سراج و…در این مستند حضور دارند.

عکس:یاسمن ظهورطلب