هنروتجربه: اکران مردمی فیلم سینمایی «سریک» به کارگردانی بهاره افشاری با حضور علیرضا بیرانونددر پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

بهاره افشاری کارگردان و تهیه‌کننده «سریک» بعد از نمایش این فیلم بیان کرد: «بی‌دلیل نیست که کسی قهرمان می‌شود. سپاس‌گزارم از علیرضا بیرانوند که باوجود مشغله‌ها این لطف را داشت و به این‌جا آمد.»

او از علیرضا بیرانوند که همراه با مردم به تماشای «سریک» نشسته بود دعوت کرد که روی صحنه بیاید. بیرانوند در جمع تماشاگران «سریک» اشاره داشت: «خیلی خوشحالم که همراه با مردم به تماشای این فیلم نشستم و به خاطر ساخت آن به بهاره افشاری تبریک می‌گویم، واقعا لذت بردم و از شما می‌خواهم «سریک» را حمایت کنید.»

علیرضا بیرانوند در این مراسم عنوان کرد: «از آن‌جایی که نقش اصلی فیلم خود سردار بود فکر می‌کردم اولین کسی که روی صحنه می‌آید خود سردار آزمون باشد، خودش‌نیست اما ما می‌آییم و از فیلم حمایت می‌کنیم. فکر کنم الان به جای چطوری کریس!؟ باید بگوییم چطوری «سریک»!؟»

این مستند که در حال حاضر در گروه هنر و تجربه اکران است به زندگی «سریک» اسب مسابقه سردار آزمون می‌پردازد و به موازات آن زندگی صاحب سرشناسش را به تصویر می‌کشد.

برچسب‌ها: