هنروتجربه: مراسم آیین دیدار فیلم مستند « چاووش؛ از درآمد تا فرود» به کارگردانی آرش رئیسیان و هانا کامکار روز جمعه پنجم مرداد در پردیس چارسو برگزار ‌شد.
در فضایی مملو از موسیقی‌دانان و با استقبال رسانه‌های مختلف این مستند به نمایش در آمد. فضایی که یادآور گروه‌های موسیقی اوایل انقلاب با همراهی گروه کامکار و کمانچه علی‌اکبر شکارچی اجرا شد. صدیق تعریف نیز به عنوان خواننده‌ای که با محمدرضا لطفی آلبومی به یاد طاهرزاده را خوانده بود در بین جمعیت حضور داشت.
هانا کامکار در ابتدای این نشست عنوان کرد: «خوشحالم که در نخستین اکران سراسری مستند « چاووش؛ از درآمد تا فرود» همراه ما هستید. امیدوارم پس از اکران این مستند ۱۱۶ دقیقه‌ای همان حسی را داشته باشید که سازندگان فیلم داشته‌اند و این احساس مشترک را پس از ۱۶ سال دریافت کرده و با ما طی طریق کنید.»
او ادامه داد: « بازهم از عزیزانی که در سالن هستند و شما در فیلم چهره ۱۶ سال پیش آنان را می‌بینید تشکر می‌کنم.»
آرش رییسیان نیز در صحبت کوتاهی اشاره داشت: «این فیلم فقط از روی عشق و علاقه به موسیقی ساخته شده است‌ ما در این مستند یکی از مهم‌ترین مقاطع موسیقی ایرانی را روایت کردیم و فیلم یک سند تاریخی است. خوشحالم که در کنار هانا کامکار این کار مهم را در طول زندگی خود انجام دادم. ما خیلی فیلم را دوست داریم.»
این مستند درباره کانون موسیقی چاووش است که با حضور بیش از بیست نفر اعضای این کانون مانند محمد رضا شجریان،حسین  علیزاده،شهرام ناظری، خانواده کامکارها و… ساخته شد.
این اثر روایت مستندی از فعالیت‌های موسیقی‌دان‌های جوان در دهه پنجاه خورشیدی است که تلاش کردند به شکل دیگری به موسیقی ایرانی نگاه کنند و امروز، اعضای آن همگی از استادان مسلم موسیقی ایرانی به شمار می‌آیند. در این مستند روند شکل گیری دو گروه «شیدا» و « عارف» و در ادامه تشکیل کانون چاووش و در نهایت دلایل از هم پاشیدگی آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. از میان اعضای کانون چاووش تنها لطفی، مشکاتیان، ابتهاج و مظهری وعده حضورشان در این مستند محقق نشد.
دراین مراسم چهره‌هایی نظیر بیژن کامکار، ارژنگ کامکار، اردوان کامکار، قشنگ کامکار،صدیق تعریف، امید نعمتی، الهام پاوه نژاد، بابک چمن آرا ، شهره سلطانی ، پری ملکی،  ، میترا حجار ،علی‌اکبر شکارچی، هادی منتظری، حضور داشتند.