هنروتجربه: سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از تماشای مستند «سریک» ساخته بهاره افشاری که این روزها در گروه هنروتجربه در حال اکران است، اظهار امیدواری کرد که دیگر سردار آزمون را جلوی دوربین نبیند.

سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از تماشای مستند «سریک» ساخته بهاره افشاری گفت:«ابتدا فکر می کردم شاید مستندی باشد که حوصله‌ام را سر ببرد و از آن‌جایی که ما اساسا عادت به تماشای مستند نداریم تصور می‌کردم شاید نتوانم ارتباط برقرار کنم اما وقتی فیلم را تماشا کردم نظرم کاملا عوض شد، از همین رو نه تنها خسته نشدم بلکه راغب شدم آن را تا انتها دنبال کنم.»

عزت‌اللهی ادامه داد: «فیلم‌برداری، موسیقی متن و صدای سیامک انصاری روی پلان‌هایی که به درستی کنار هم قرار گرفته بودند بسیار تاثیرگذار بود.» اوسپس به شوخی گفت: «البته امیدوارم دیگر سردار آزمون را جلوی دوربین نبینم.»

این بازیکن تیم ملی ایران درباره حضور سردار آزمون در فیلم «سریک» بیان کرد: «حرفه ما و سردار آزمون چیز دیگری است طبیعتا ما نمی‌توانیم نقش بازی کنیم اما مهم این بود که در فیلم «سریک» آنچه که واقعیت است به تصویر کشیده شود و همین‌طور هم شده است و سردار تماما آنچه را که زندگی و تجربه کرده در فیلم به نمایش گذاشته است.»

عزت اللهی در پایان عنوان کرد: «امیدوارم از فیلم «سریک» و تمام مستندهایی که در سینما ساخته می‌شود، حمایت شود.»

بهاره افشاری کارگردان این مستند نیز در ابتدای این مراسم از تماشاگران برای حمایت و استقبال از این فیلم تشکر کرد:« یک قدردانی بزرگ به شما بدهکارم. شما کاری کردید که در کمتر از بیست دقیقه دو سانس فیلم «سریک» پر شود و ما یک رکورد عجیب را به ثبت برسانیم. از لطف و حمایت‌تان ممنونم و تنها کاری که گروه ما می‌تواند انجام دهد این است که از ستاره‌هایی که شما دوست‌شان دارید دعوت کنیم تا در کنار شما فیلم را ببینند. از همه دوستان و سعید عزت اللهی بسیار ممنونم که در شرایط بسیار سختی خودش را به ما رساند.»