هنروتجربه:محمد کارت که اولین فیلم داستانی او در هشت بخش جشن مستقل فیلم کوتاه نامزد شده، معتقد است طبقه آسیب دیده جامعه برای او مهم هستند و در این اثر به آنها پرداخته است.

فیلم داستانی «بچه‌خور» به کارگردانی محمد کارت و تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی با نامزدی در هشت بخش عنوان بیشترین نامزدی دریافت جایزه را در نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه ایران از آن خود کرده است.

از محمد کارت مستند «آوانتاژ» در گروه هنروتجربه اکران شده‌ و او حالا با فیلم «بچه خور» در هشت بخش عنوان بیشترین نامزدی دریافت جایزه نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه ایران را دارد. او درباره اینکه چه مقدار موضوع این فیلم با مضامین فیلم‌های مستند او ارتباط دارد، به ایسنا گفت:«اساسا موضوعاتی که مرا به خودشان جلب می‌کنند وضعیت و موقعیتی جنوب شهری دارند و طبقه آسیب دیده جامعه برایم مسئله هستند. این فیلم هم فضا و اتمسفری جنوب شهری دارد و این‌بار با پرداخت مستندگونه در سینمای داستانی مسائل و مشکلات کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست را عنوان کردیم. ساختار این اثر داستانی‌ست اما همچنان دغدغه فیلم از موضوع و مضامین مستند و واقعی برداشت شده است.»

«بچه‌خور»  که پیش از این سیمرغ بهترین فیلم کوتاه آسیایی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر را دریافت کرده، به مسائل و مضامین اجتماعی به ویژه کودکان کار و کودکان بدسرپرست می پردازد.

در این فیلم  بازیگرانی چون بهرام ابراهیمی، علیرضا مهران، علیرضا حکیمی، فرحانه سبحانی و علی بحری به ایفای نقش پرداخته‌اند. در خلاصه داستان این اثر آمده است: هیچکس عشق کودکانه را جدی نمی‌گیرد اما هیچ‌چیز زیباتر و قدرتمندتر از عشقی کودکانه نیستِِ