هنر و تجربه: پاییز امسال نتفلیکس مجموعه‌ای از فیلم‌ها را عرضه خواهد کرد که انتظار می‌رود در فصل جوایز حسابی سروصدا به‌پا کنند و موفقیت‌هایی را هم به دست بیاورند. یکی از این فیلم‌ها «پادشاه یاغی» است که بر اساس اولین پیش پرده‌اش که تازه منتشر شده، می‌توان گفت که نتفلیکس فیلم قابل توجهی در چنته دارد.

«پادشاه یاغی» جدیدترین فیلم دیوید مکنزی است که در سال ۲۰۱۶ با تریلر جنایی «اگر از آسمان سنگ ببارد» خوش درخشید. با این حال، آن طور که از اولین تصاویر فیلم جدید مکنزی برمی‌آید، او گامی رو به جلو برداشته است و «پادشاه یاغی» کمبودی از نظر حضور هنرورها، لوکیشن‌های فوق‌العاده و نبردهای بزرگ ندارد.

فیلم راوی «داستان حقیقی گفته‌نشده»ی رابرت بروس است، یک قهرمان یاغی که به یک پادشاه انقلابی بدل می‌شود؛ و همان طور که از چنین فیلمی انتظار می‌رود، تماشاگر با اکشنی واقعی، تمام‌وکمال و البته، حماسی روبه‌رو است که در صحنه‌های نبرد و سخنرانی‌های الهام‌بخش به چشم می‌خورند.

کریس پاین که در «اگر از آسمان سنگ ببارد» بازی کرده، در این‌جا هم در کنار ارن تیلرجانسن، فلورنس پیو، بیلی هاول، تونی کرن، استیون دیلِین، جیمز کازمو و سم اسپروئل قرار گرفته است. «پادشاه یاغی» فیلم افتتاحیه جشنواره بین‌المللی تورنتو امسال است که از نهم نوامبر (هجده آبان) در نتفلیکس و تعدادی از سینماها به نمایش درخواهد آمد.

  • پلی‌لیست