هنر و تجربه: مدتی است که سینمادوستان اخبار سریال پارک چان‌ووک با عنوان «دختر کوچولوی درامر» را دنبال می‌کنند و حسابی کنجکاو آن هستند؛ سریالی که ترکیب بازیگرانش فوق‌العاده است و یک کارگردان سینمایی درجه یک دارد.

طبق اعلام «اِی‌ام‌سی» دو قسمت اول این سریال نخستین بار در ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) در مدت زمانی دوساعته پخش می‌شود و نمایشش به همین شکل در دو روز بعدی هم ادامه پیدا می‌کند. به طور حتم، این شیوه نمایش با تماشای آزادانه همه قسمت‌های یک سریال در «نتفلیکس» یکی نیست اما شاید بهتر باشد علاقه‌مندان به خودشان اجازه بدهند تا هر دو قسمت مجموعه دست‌کم برای ۲۴ ساعت در ذهن‌شان باقی بماند و هضم شود!

پارک چان‌ووک که در سطح بین‌المللی بیش‌تر با «همکلاس قدیمی» شناخته می‌شود، از آن فیلم‌سازان فوق‌العاده‌ای است که هر بار با اثری حیرت‌انگیز برگشته و سینمادوستان را به وجد آورده است؛ و بجز سه‌گانه انتقام او می‌توان به «ندیمه»، «استوکر» و «عطش» در کارنامه‌اش اشاره کرد. سریال جاسوسی «دختر کوچولوی درامر» اولین تجربه او در داستان‌گویی سریالی/ تلویزیونی است.

در این مجموعه، فلورنس پیو در نقش چارلی، بازیگر جوانی قرار گرفته است که به خاطر مرد مرموزی به نام بکر (با بازی الکساندر اسکارسگارد که همیشه عالی است) درگیر یک توطئه جاسوسی پیچیده می‌شود. به‌علاوه، یکی از نقش‌های مکمل اصلی را هم مایکل شانن ایفا کرده است که می‌دانید چه‌قدر کارش را خوب بلد است.

  • پلی‌لیست