هنروتجربه-مریم شاه‌پوری: جشنواره فیلم لس‌آنجلس تریلر «نومیس» با بازی هنری کویل، بن کینگزلی و الکساندرا داداریو را به عنوان برنامه نمایش اختتامیه‌اش در ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) انتخاب کرد.

«نومیس» که نخستین نمایش جهانی‌اش را تجربه خواهد کرد درباره پلیس آمریکاست که یک جنایتکار اینترنتی را به دام می‌اندازد و متوجه می‌شود که جنایت‌های او به‌مراتب فراتر از آن چیزهایی است که انتظارش را داشته‌اند. استنلی توچی، مینکا کلی و ناتان فیلیئن از دیگر بازیگران فیلم هستند.

جنیفر کوچیس در مقام دبیر جشنواره لس‌آنجلس می‌گوید: «به عنوان جشنواره‌ای که همیشه به هنرمندان جدید میدان داده‌ایم، کاملاً منطقی است که جشنواره امسال را با اولین فیلم یک نویسنده و کارگردان مستعد به پایان برسانیم. دیوید رِیمِند فیلمی هیجان‌انگیز خلق کرده که به‌واسطه بازی‌های تحسین‌برانگیز بازیگرانش دیدنی‌تر هم شده است.»

*اقتباس کمدی «دن کیشوت حقیقی» به نویسندگی و کارگردانی کریس پوشه با بازی‌های تیم بلیک نلسن، جیکوب باتالن و آن ماهونی در جشنواره فیلم نیو اورلئان به نمایش درمی‌آید. پوشه از اولین نمایش فیلمش در جشنواره نیو اورلئان که به عقیده او به‌سرعت در حال رشد است، اظهار خرسندی کرده و گفته است: «ما نمی‌توانیم بیش از این در انتظار رونمایی از بازی حیرت‌انگیز تیم بلیک نلسن به‌سر ببریم.»

 

  • ورایتی