هنر و تجربه- رضا حسینی: جزییات زیادی از «سفر ستاره‌ای» کوئنتین تارانتینو برملا نشده بود و این طور به نظر می‌رسید که شاید فقط با یک شایعه طرف باشیم. اما کارل اِربِن که یکی از بازیگران فرنچایز کنونی «سفر ستاره‌ای» است و انتظار می‌رود در فیلم تارانتینو هم حضور داشته باشد، جزییات مهمی را به‌تازگی برملا کرده است.

به گفته اربن، تارانتینو به سراغ جی.جی. آبرامز تهیه‌کننده در دفترش رفت و ایده خود درباره فیلمی از مجموعه «سفر ستاره‌ای» را با او در میان گذاشت. من هم کمی از آن شنیدم و باید بگویم که هیجان‌انگیز است. طرفداران اصلاً‌ نباید نگران این موضوع باشند که تارانتینو فیلم را سرشار از آدم‌ها و موقعیت‌های وقیحانه یا ناخوشایند برای این جهان داستانی کند. او فقط می‌خواهد فیلم درجه نمایشی آر (زیر هفده سال باید با همراهی بزرگ‌ترها فیلم را تماشا کنند) داشته باشد تا بتواند آن دنیا و جهان شومی را که می‌خواهد به تصویر بکشد.

اربن در گفت‌وگو با «ترک مووی» افزوده است: «برای من همیشه یکی از موضوع‌های دوست‌داشتنی درباره کاری که دیفورست کلی انجام داد، این بود که واقعاً ترس حضور در فضا را به تصویر درآورد. آن نگاه و چشمان هراسان همیشه در کودکی مرا به وحشت می‌انداختند.»

تارانتینو در حال حاضر درگیر کارگردانی «روزی روزگاری در هالیوود» است که برای نمایش عمومی در نهم اوت ۲۰۱۹ مصادف با پنجاهمین سالگرد قتل‌های تیت/ لابیانکا روی پرده سینماها خواهد رفت.

  • ایندی‌وایر