هنروتجربه: تامارا جنکینز نویسنده و کارگردان در ماه ژانویه و در گفت‌وگو با «ایندی‌وایر» اعتراف کرده بود که «جنون و نازایی برای تهیه‌کننده‌ها جذابیت ویژه‌ای ندارد…» و همین جمله ساده که تلخی ویژه‌ای را در خود دارد گویای چرایی غیبت یک دهه‌ای او از عرصه فیلم‌سازی است.

البته می‌دانیم که کارگردان «وحشی‌ها» (۲۰۰۷) سال‌ها وقت صرف می‌کند تا فیلم‌هایش را آن طور که می‌خواهد پرداخت کند و یکی از دلایل دیگر غیبت او همین موضوع است. به هر حال، جنکینز سرانجام به لطف نتفلیکس توانست پروژه جدیدش با عنوان «زندگی خصوصی» را تولید کند که سال‌های سال در آمازون استودیوز معطل چراغ سبز بود.

«زندگی خصوصی» که با الهام از ناباروری خود جنکینز و مشکلاتش با این مقوله ساخته شده است، اولین نمایش جهانی‌اش را در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۱۸ پشت سر گذاشت و با واکنش‌های تحسین‌آمیزی هم روبه‌رو شد. یکی از توانایی‌های جنکینز در هدایت بازیگرانش است که در این مورد باعث تمجید از بازی‌های کِیلی کارتر و کاترین هان شد.

اما از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به پل جاماتی، مالی شانن، دنیس اوهر، امیلی رابینسن، جان کارول لینچ، دِزمین بورخس و فرانچسکا روت‌دادسن اشاره کرد. «زندگی خصوصی» که جنکینز آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی کرده است، از پنجم اکتبر (سیزده مهر) اکران می‌شود و خیلی زود از طریق نتفلیکس عرضه خواهد شد.

  • پلی‌لیست