هنروتجربه:پوستر انگلیسی «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی در آستانه نمایش در بخش رقابتی اصلی «جریان‌های نو» در جشنواره بین‌المللی «بوسان» کره جنوبی رونمایی شد.

پیش از این فیلم «جینگو» از تورج اصلانی در سینماهای هنروتجربه به نمایش درآمده و «حمال طلا» دومین ساخته اوست.

پوستر انگلیسی فیلم سینمایی «حمال طلا» (Gold Carrier) به کارگردانی تورج اصلانی به نویسندگی تورج اصلانی و هادی نادی و به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور که توسط سیروس سلیمی طراحی شده است، در آستانه نمایش در بخش رقابتی اصلی «جریان‌های نو» New Currents در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم «بوسان» Busan در کشور کره جنوبی رونمایی شد.

«حمال طلا» که توسط کمپانی پخش بین‌المللی «هنر بدون مرز» Borderless Art در سطح جهان پخش می‌شود در نخستین حضور بین‌المللی خود به نمایندگی از سینمای ایران و با حضور تورج اصلانی و تعدادی ار عوامل این اثر سینمایی در بخش رقابتی اصلی «جریان‌های نو» در بیست و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «بوسان» در کشور کره جنوبی روی پرده می‌رود و برای تصاحب جایزه بهترین فیلم این رویداد سینمایی با ۹ فیلم از کشورهای مختلف جهان از جمله آلمان، کره جنوبی، ژاپن، چین، سریلانکا، قرقیزستان، بوتان و نپال رقابت می‌کند.

بیست و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «بوسان» روزهای ۱۲ تا ۲۱ مهر ماه امسال (۴ الی ۱۳ اکتبر ۲۰۱۸) در شهر بندری بوسان در کشور کره جنوبی برگزار می‌شود.