هنروتجربه:کتایون پرمر عنوان کرد که فیلم بعدی‌اش از نظر ساختاری با آثار قبلی فرق دارد و اثری مینی‌مال و کم‌هزینه خواهد بود.

آخرین ساخته کتایون پرمز «تو هنوز اینجایی» به صورت مشترک با محمد روحبخش کارگردانی شده است. این فیلم در نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه و جشنواره فیلم نهال حضور داشت و به گفته پرمر قرار است حضور بعدی آن در سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران باشد که در آبان برگزار می‌شود. پرمر با بیان اینکه اگر جشنواره دیگری هم در ایران باشد، «تو هنوز اینجایی» را به آن ارسال خواهند کرد و هنوز پخش جهانی آن آغاز نشده است، در مورد فیلم بعدی خود به سایت هنروتجربه گفت:«کار جدیدی را شروع نکرده‌ام اما سناریویی دارم که بسیار کوتاه و مینی‌مال و در حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه است و خودم به عنوان یک تجربه به آن نگاه می‌کنم. فعلا قصد دارم این کار را شروع کنم.»

او درباره دلیل این‌که به این فیلم به عنوان یک تجربه نگاه می‌کند، افزود:«هزینه زیادی برای ساخت آن درنظر نگرفته‌ام. «تو هنوز اینجایی» پروژه تقریبا پرهزینه‌ای بود اما ایده‌ای که قرار است برای فیلم جدیدم اجرا کنم، هزینه و فرم ساده‌ای دارد. البته شرایط این روزهای جامعه هم تاثیر گذاشته و هزینه‌ها چند برابر شده و ازآنجاکه این فیلم یک پروژه خیلی ساده است، عوامل فیلم قبلی‌ام در آن نخواهند بود.»

پرمر با بیان این‌که عنوان فیلم هنوز مشخص نشده‌است، در مورد حال و هوای آن گفت:«این فیلم به لحاظ ساختاری با فیلم‌های قبلی‌ام فرق دارد چون خیلی مینی‌مال‌تر و تک پرسوناژ است. درکل خیلی ساده‌تر از کارهای دیگرم است و داستان یک دختر را روایت می‌کند. فعلا در مراحل اولیه فیلم‌نامه هستیم.»

او در مورد این‌که در این فیلم هم قرار است تجربه مشترکی با روحبخش داشته باشد، بیان کرد:«کارگردانی این فیلم قرار نیست به صورت مشترک انجام شود اما احتمالا تدوین فیلم به صورت مشترک خواهد بود یا ممکن است او نقش مشاور را داشته باشد.»

اولین تجربه کارگردانی کتایون پرمر که فیلم کوتاه «کشند» بود در سینماهای هنروتجربه به نمایش درآمد. کارگردانی این اثر را خود او برعهده داشت اما نویسندگی آن به صورت مشترک با محمد روحبخش انجام شد. در آثار بعدی او که «بارسلونا» و «تو هنوز اینجایی» نام دارند، کارگردانی هم به صورت مشترک با روحبخش صورت گرفت.