هنروتجربه- مریم شاه‌پوری: استیون اسپیلبرگ با تأخیری که به تولید پروژه «ایندیانا جونز۵» خورده، فرصت پیدا کرده است که روی یکی دیگر از پروژه‌هایش تمرکز کند؛ بازسازی موزیکال مشهوری به نام «داستان وست ساید» که تولیدش از تابستان آینده آغاز می‌شود و ظاهراً باید از این پس اخبار مربوط به انتخاب بازیگرانش را دنبال کنیم.

به گزارش «ورایتی» اَنسِل اِلگورت قرارداد بازی در نقش تونی را در فیلم جدید اسپیلبرگ امضا کرده است. برای کسانی که با این موزیکال کلاسیک تاریخ‌سینمایی آشنا نیستند باید گفت که «داستان وست ساید» نسخه موزیکال «رومئو و ژولیت» به حساب می‌آید و قصه عشقی است که طرفینش حق دلباختگی به یکدیگر را ندارند. شخصیت تونی سردسته یک دارودسته خیابانی ملقب به «جت‌ها» است که به خواهر برناردو دل می‌بندد که سردسته دارودسته خیابانی رقیب است با عنوان «کوسه‌ها».

البته بد نیست بدانید که الگورت در موسیقی هم سابقه فعالیت دارد. او از سال‌ها پیش، وقتی هنوز وارد عرصه بازیگری نشده بود به صورت تفننی ترانه می‌خواند و منتشر می‌کرد. در سینما هم پیش از فیلم دیدنی و تحسین‌شده سال گذشته یعنی «بیبی راننده» با فیلم‌های «دایوِرجِنت» و «مردان، زنان و بچه‌ها» خودی نشان داده بود. ناگفته نماند که بازی او در «بیبی راننده» که در حد خودش بخش‌های موزیکالی را در بر می‌گیرد، نامزدی جایزه گلدن گلوب را هم برایش به ارمغان آورد.

هنوز تاریخ نمایش عمومی «داستان وست ساید» مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد در سال ۲۰۲۰ آماده رفتن روی پرده نقره‌ای شود.

  • پلی‌لیست