هنر و تجربه: شروع کار جیم کری با مجموعه «در قالب رنگ‌های زنده» بود اما این اولین برنامه کمدی‌ای نبود که او برای حضور در آن تست بازیگری داد.

به گزارش «والچر» این بازیگر و نقاش که هر روز به منتقد جدی‌تری علیه دولت ترامپ بدل می‌شود، شب گذشته در جشنواره نیویورکر حاضر شد و از مجموعه جدیدش برای «شوتایم» با عنوان «شوخی» گفت و در کنارش خاطره تست بازیگری ناموفقش برای «برنامه زنده شنبه شب» را برای حاضران تعریف کرد.

کری چنین توضیح داد: «از ماشینم در پارکینگ خارج شدم و دیدم کسی می‌خواهد در ساختمان ان‌بی‌سی در بِربِنک خودکشی کند! من به داخل ساختمان رفتم بدون این‌که کنجکاوی بیش‌تری درباره آن فرد کنم. همه نیروهای خبری دور ساختمان جمع شده بودند. من هم با خودم گفتم احتمالاً این نشانه خوبی نیست.»

جیم کری اشتباه نمی‌کرد و در نهایت برای بازی در آن برنامه انتخاب نشد. لورِن مایکلز (از مسئولان برنامه مورد اشاره) هم در این باره می‌گوید: «من در تست بازیگری حضور نداشتم اما کسی گفته بود که فکر نمی‌کنم لورن هم خوشش می‌آمد. احتمالاً او درباره من اشتباه می‌کرد اما مهم نیست. نمی‌دانم شاید هم همین طور می‌شد، خدا می‌داند؟ هیچ‌کس کامل نیست.»

  • ایندی‌وایر