هنر و تجربه: بالاخره پس از کلی شایعه و خبر غیررسمی تأیید شد که تیلدا سویینتن به طور رسمی به فیلم جدید وس اندرسن پیوست؛ او اولین بازیگر این موزیکال فرانسوی کنجکاوی‌برانگیز است که قرارست به‌زودی تولیدش در فرانسه آغاز شود.

اما حالا شایعه‌هایی مبنی بر حضور برد پیت و ناتالی پورتمن در ترکیب بازیگران این پروژه سینمایی همچنان بی‌نام به گوش می‌رسد؛ اخبار غیررسمی که می‌گویند این بار اندرسن به‌جز «مظنونان همیشگی» که برای بازی در فیلم‌هایش انتخاب می‌کند شامل اوئن ویلسن، اِدریئن برودی و بیل موری، به دنبال چهره‌ها و بازیگران تازه‌ای هم هست. البته ناتالی پورتمن پیش از این در فیلم کوتاه «هتل شوالیه» و کمدی اندرسنی «دارجیلینگ محدود» بازی کرده است و فراموش نکرده‌ایم که اندرسن و پیت هم از سال‌ها پیش، تجربه همکاری با یکدیگر را در یک آگهی تبلیغاتی برای «سافت‌بانک» دارند (که با الهام از فیلم «تعطیلات آقای اولو» (۱۹۵۳) اثر ژاک تاتی ساخته شد).

لئا سِیدو یکی دیگر از بازیگرانی است که برخی ادعا کرده‌اند در فیلم جدید اندرسن حضور خواهد داشت. در هر صورت، از آن‌جایی که قرارست تولید به‌زودی آغاز شود و در اولین ماه‌های سال میلادی آینده به پایان برسد، حتماً خیلی زود با اخبار دیگری از انتخاب سایر بازیگران و عنوان فیلم روبه‌رو خواهیم شد.

  • پلی‌لیست