هنروتجربه: مراسم آیین دیدار فیلم «گلدن تایم» ساخته پوریا کاکاوند با تهیه‌کنندگی حسن فتحی روز یک‌شنبه ۲۸ آبان در خانه هنرمندان برگزار شد.
پوریا کاکاوند در ابتدای این مراسم عنوان کرد: «فکر می‌کنم در خانه خودم فیلم  را نمایش می‌دهم و حس نمی‌کنم در سینما هستم. خوشحالم گلدن تایم بالاخره را در اکران می‌بینیم. در این فیلم ۴۷ بازیگر حضور  دارند.»
او ادامه داد: «از حسن فتحی به خاطر اعتمادش به خودم تشکر می‌کنم و تشکر ویژه از اسماعیل عفیفه دارم که برای اکران تلاش کرد. همچنین از کیومرث پوراحمد و هوشنگ گلمکانی برای حضورشان تشکر می‌کنم. مانیا علیجانی بازیگر ۱۰ ساله و پوراحمد ۶۹ ساله است. خوشحالم از ۱۰ تا ۶۹ ساله را در فیلم داریم. این فیلم ۱۲ اپیزود داشته که به دلایلی یک اپیزود آن حذف شده. این اکران را به آرش و بیتا فلاحت‌پیشه که در سالن حضور دارند و اپیزودشان حذف شد تقدیم می‌کنم.»
حسن فتحی هم ضمن خیر مقدم و عذرخواهی از ناهماهنگی در اجرای برنامه عنوان کرد: «کاکاوند در حوزه تئاتر شناخته شده است و نویسنده خوبی است. در حوزه سینما تلاش او را می‌بینید که به نظر من آتیه درخشانی خواهد داشت. او جزو نسلی است که نگاه خودشان را به رویدادهای اجتماعی و انسانی دارند».
این کارگردان اضافه کرد: «این نسل بدر آینده  سکاندار سینمای ما خواهند بود. همان‌طور که گذشتگان از ما حمایت کردند ما وظیفه حمایت از جوانان را داریم.»
او اضافه کرد: «فیلم با سختی تولید شده و عفیفه در اکران شدن آن نقش زیادی داشته است. هیجان‌زده‌ام که در فیلم هوشنگ گلمکانی بازی می‌کند ، کسی که به همراه عباس یاری ۳۰ سال مجله فیلم را اداره کرده و از او بسیار یاد گرفتیم. خانه ما همین فضای سینما است.»
در این مراسم رضا کیانیان، فریبا متخصص، نرگس آبیار، هوشنگ گلمکانی، عباس یاری، گلاره عباسی،مجید برزگر ،  تهمینه میلانی ، محمد نیک بین ، لیلا نقدپری ،پژمان تیمور تاش ،نگار اسکندرفر، محمد کارت، گلاره عباسی، اسماعیل عفیفه، امیر پوریا، اصغر نعیمی، سیدمهدی احمدپناه،  و… حضور داشتند.