هنروتجربه: جود لا چند دهه است که در زمره بازیگران جدی و قابل اتکا قرار دارد، اما سال آینده می‌تواند سالی متمایز را در کارنامه‌اش رقم بزند.

جود لا که فیلم جدیدش «جانوران خارق‌العاده: جنایت‌های گریندِل‌والد» تازه اکران شده است و استقبال چشمگیری از آن شده، اولین حضورش در فیلم‌های ابرقهرمانی را با «کاپیتان مارول» تجربه کرده است که سال آینده اکران خواهد شد. اما او که این روزها در اوج فعالیت‌هایش به‌سر می‌برد، در گفت‌وگوی تازه‌ای درباره یکی از فیلم‌هایی که به پایان رسانده است و قرار نیست اکران شود، صحبت کرده است: «یک روز بارانی در نیویورک» اثر وودی آلن.

جود لا در این فیلم آلن در کنار بازیگرانی چون سلنا گومز، تیموتی شلمی، دیئگو لونا، ال فانینگ، لیو شرایبر، ربکا هال و خیلی‌های دیگر بازی کرده است. به هر حال بعد از مطرح شدن پرونده‌ای از گذشته و متهم کردن دوباره آلن به رفتارهای جنسی سوءاستفاده‌گرانه، کمپانی آمازون استودیوز که تهیه‌کننده «یک روز بارانی…» بود، فیلم را بایگانی کرد. حالا جود لا سکوت خود را شکسته است و بدون توجه به حرف‌وحدیث‌هایی که وودی آلن را در بر گرفته است، گفته که این فیلم بالأخره باید اکران شود.

لا به «نیویورک تایمز» گفته است: «این وضعیت واقعاً شرم‌آورست. من دوست دارم شاهد اکران فیلم باشم. آدم‌ها به‌سختی کار می‌کنند و کلی از وقت و انرژی خودشان را صرف اثری می‌کنند تا روی پرده برود و دیده شود.»

  • پلی‌لیست