هنر و تجربه: دو فیلم اخیر پل کینگ کارگردان یعنی قسمت‌های اول و دوم «پدینگتن» نه‌فقط فیلم‌های خانوادگی فوق‌العاده‌ای هستند بلکه دوتا از بهترین فیلم‌های سال‌های اخیر به شمار می‌روند.

در واقع «پدینگتن۲» می‌تواند در فصل جوایز پیش بدرخشد و حتی در چند رشته از جوایز اسکار نامزد شود. از این رو جای تعجبی ندارد که همین طور بر تعداد پروژه‌های بعدی کینگ افزوده شود؛ فیلم‌سازی که در جدیدترین خبر قرار است یک فیلم فانتزی را هم در میان برنامه بسیار شلوغ خود کارگردانی کند. به گزارش «ورایتی» کینگ قرارداد مشارکت در نگارش فیلم‌نامه و کارگردانی اقتباسی از کتاب محبوبِ گلین مَکسوِل با نام Time’s Fool را با کمپانی «فاکس سرچ‌لایت» امضا کرده است. داستان درباره مرد جوانی است که تا ابد در قطاری به دام افتاده است. تنها رخصت او این است که سالی چند ساعت می‌تواند در زادگاهش بماند؛ و در این مدت می‌کوشد به ماهیت نفرینش پی ببرد.

کینگ در خصوص این پروژه گفته است: «همیشه مجذوب فیلم‌هایی بوده‌ام که از ایده‌های سحرآمیز برای کاوش در احساسات انسانی واقعی بهره می‌گیرند. از این رو وقتی در یک بعدازظهر از جان کروکر (همکار نویسنده‌ام) درباره این داستان شنیدم، به‌سرعت درگیر پروژه شدم…» کینگ قرارست در تولید و نه کارگردانی «پدینگتن۳» مشارکت داشته باشد و کارگردانی سرآغازی بر فیلم ویلی وونکا و فیلم زنده «پینوکیو» برای دیزنی از دیگر پروژه‌های او هستند. پس به‌راحتی می‌توان گفت که برنامه چند سال آینده این فیلم‌ساز جوان کاملاً پر است.

  • پلی‌لیست