هنروتجربه: فیلم جدید چارلی کافمن در مقام کارگردان بی‌تردید یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین پروژه‌های سال ۲۰۱۹ است؛ و البته که او به‌واسطه حمایت نتفلیکس توانسته است به این پروژه سینمایی تحقق ببخشد.

اوایل سال میلادی جاری بود که خبر رسید چارلی کافمن به سراغ نتفلیکسی‌ها رفته است تا فیلمی با عنوان «من در فکر پایان بخشیدن به امورم» / I’m Thinking of Ending Things را بر اساس کتابی از آیِن رید بسازد. حالا هم خبر تکمیلی این است که بری لارسن به عنوان بازیگر اصلی فیلم انتخاب شده است.

کافمن که فیلم‌نامه را هم خودش اقتباس کرده است، داستان زنی در فکر خودکشی را روایت می‌کند که با والدین دوستش دیدار می‌کند، آن هم درست پیش از این‌که توسط او رها شود. به هر حال این پروژه که از همین حالا فیلمی غم‌انگیز، هراس‌انگیز و شاید به‌گونه‌ای آزاردهنده بامزه و سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد، درست همان اثری است که علاقه‌مندان از فیلم‌سازی مثل چارلی کافمن توقع دارند.

چارلی کافمن پیش از این با انیمیشن متفاوت و تحسین‌شده «آنومالیزا» خودی نشان داده بود که به قول خودش «متأسفانه در گیشه پولی درنیاورد.» به هر حال هنوز قطعی نیست که فیلم جدید کافمن در سال ۲۰۱۹ به نمایش درآید و باید منتظر ماند و دید.

  • پلی‌لیست