هنر و تجربه: پنج سال وقفه میان نمایش و عرضه دو فیلم آخر سلی پاتر یعنی «جینجر و رُزا» (۲۰۱۲) و «مهمانی» (۲۰۱۷) به وجود آمده بود. اما ظاهراً این بار قرار نیست چنین اتفاقی تکرار شود و تولید درام جدید او که هنوز عنوانی ندارد، به‌تازگی آغاز شده است.

کمپانی‌های «بلیکِر استریت» و «هان‌وِی فیلمز» اعلام کرده‌اند که پاتر برای فیلم جدیدش به ترکیب بازیگران قابل توجهی رسیده است که تا این‌جا شامل خاویر باردم، ال فانینگ، سلما هایک، لورا لینی و کریس راک می‌شود. داستان هم درباره یک روز ناملایم و بد در زندگی یک پدر و دختر است و این طور که پیداست زن جوان باید وضعیت روانی به‌هم‌ریخته پدرش کنار بیاید.

سلی پاتر کارگردان تحسین‌شده‌ای است که بجز فیلم‌های نام‌برده آخرش، «جویندگان طلا» و «اورلاندو» را هم در کارنامه‌اش دارد. باردم که امسال با جدیدترین فیلم اصغر فرهادی با نام «همه می‌دانند» در جشنواره کن حضور داشت، به‌تازگی بازی در درام تاریخی «کورتِس» را به پایان رسانده است که یک مجموعه چندقسمتی است. فانینگ هم در سال گذشته بازی در پروژه‌های جالب توجهی را تجربه کرد از جمله «گالوِستِن» و «فکر می‌کنم حالا تنها هستیم».

هنوز تاریخی برای نمایش عمومی فیلم مشخص نشده است اما با توجه به شروع تولید احتمالاً در فصل جشنواره‌های پاییزی سال میلادی آینده عرضه خواهد شد.

  • پلی‌لیست